نوشته تازه تجسم خلاق

به کارگیری هیپنوتیزم برای آموزش ماوراء الطبیعه

این روش بسیار موثر و منحصر به فردی برای کمک به دست اندرکاران امور ماوراء الطبیعه است تا استعدادهای خود را توسعه دهند. اکثر احضار کنندگان روح برای تقویت مهارت های خود، دوره‌های آموزشی هیپنوتیزم را می‌گذرانند. روح ما در حالت خلسه برانگیخته می‌شود و آنچه را که در ذهن پنهان کرده‌ایم، آشکار می‌کند. زیبایی زندگی را حس می‌کنیم و از کشف رمز و راز محبت به هیجان می‌آییم. این حالت خلسه را در ادبیات ماوراء الطبیعه «سومین چشم ذات انسان» می‌نامند. وقتی وارد این حالت شوید، امکانات ذیل را در اختیار خواهید داشت:

 

 

 

محلی برای رویارویی با سایه گذشته خود؛

زمان برای اندیشیدن به ماهیت روح؛

راهی برای بررسی آینده و سرنوشت روانی خود؛

فرصتی برای صحبت با فرشتگان نگهبان؛

پی بردن به روشی برای درک فراروانشناسی؛

محلی برای برانگیختن عوامل علاج کننده ی نهفته در وجود خود؛

پی بردن به ریشه مسائل؛

مسیری برای سیر و سلوک در روح؛

روشی برای نگارش غیرارادی مطالب؛

 

علاوه بر این می‌توانید موارد ذیل را نیز انجام دهید:

 

هوش و فراست خود را تقویت کنید و مسیرها را بیابید؛

حس غیب گویی را در خود تقویت کنید و خودتان را روانکاوی کنید؛

برای رسیدن به موفقیت، رایحه‌ای از خود ساطع کنید؛

راهنمای دیگران در امور معنوی باشید؛

 

برای راهنمایی کردن خود زندگی گذشته تان را بررسی کنید

وقتی در زندگی خود بر سر چند راهی می‌رسید، می‌توانید برای تصمیم گیری صحیح، از ذهن خود کمک بگیرید. همچنین در صورت وجود موانع و مشکلات شما را با خبر می کند.

 رسیدن به سطح عمیق هسته در هیپنوتیزم به روشن فکری لاهوتی منجر می‌شود. مسیری پیش روی شما روشن می‌شود تا به حقایق نهفته در خود پی ببرید و برای تسلط بر چالش های زندگی، خود را بهتر درک کنید.

همچنین می‌توانید با شخص خردمندی که قبلا" با او روبه رو شده و یا نشده‌اید، تبادل نظر کنید تا با شما هم فکری کند تا در وضعیتی که فراتر از دسترس شما است، خردمندانه عمل کنید؛ مثلا" ممکن است که مخترعی پرسش های نابغه ی خلاقی همچون ادیسون را مطرح کند.

وقتی به گذشته می اندیشید، نمی‌توانید وقایع آن را تغییر دهید؛ ولی می‌توانیم که ماهیت خود را با توجه به آنچه اتفاق افتاده است، تغییر دهیم. هنگام رسیدن به سطح خلسه می‌توانیم خودمان را از ضربه‌های روحی گذشته نجات دهیم و آینده بهتری را برای خودمان در نظر بگیریم. این روشی برای برطرف کردن ابهام نکات ناشناخته و بررسی گذشته با دیدی عمیق است و این امر باعث می‌شود، برای رسیدن به آینده اطلاعات بهتری داشته باشیم. می‌توانید با درک زمانی که از عمر شما سپری شده است، از زمان باقی مانده بهتر استفاده کنید.

 

سه نوع پسروی وجود دارد

۱٫ به یاد آوردن برخی وقایع مشخص؛

۲٫ بررسی دقیق ضربه‌های روحی دوران کودکی؛

۳٫ افشای راز زندگی گذشته.

 

تصویر سازی ذهنی: فرض کنید که جلوی تخته سیاه ایستاده‌اید. یک دایره سفید بزرگ، روی تخته تجسم کنید. خودتان را در مرکز این دایره ببینید. حالا دایره به تونل بزرگی تبدیل می‌شود که نوری در دور دست آن دیده می‌شود. شما خود را روی یک پیاده‌روی متحرک می‌بینید و در داخل تونل به طرف نور طلایی رنگی که خیلی زیبا به نظر می‌رسد، به پیش می‌روید. وقتی به آن روشنایی می‌رسید، خود را در مرحله دیگری از زندگی حس می‌کنید. متوجه تقویمی که اطلاعاتی از آن سال دارد باشید.

به رنگ پوست خود نگاه کنید. مرد هستید یا زن؟ بزرگسال هستید یا کودک؟ مردم شما را چه صدا می‌زنند؟ این چه قسمتی از دنیا است؟ به زبانی که صحبت می‌کنند، گوش فرا دهید. در مراسم و آیین آنها شرکت کنید. غذای آنها را بچشید. رایحه‌ها را بو کنید. به موسیقی گوش فرا دهید. سوال بپرسید. به خودتان بگویید: از این تجربه، مطالب آموزنده ی زیادی فراخواهم گرفت.

 به این ترتیب، بلوغ فکری می‌یابم و برای بهبود وضع زندگی خود روشن فکری می‌کنم. هر دفعه تصمیم می‌گیرم که وارد این بعد شوم، اطلاعات بیشتری برای کمک به خودم به دست می‌آورم.

منبع " کتاب راهنمای کامل هیپنوتیزم پیشرفته با ترجمه دکتر آرام "

انتشارات تجسم خلاق

www.aram24.ir


به کارگیری هیپنوتیزم برای آموزش ماوراء الطبیعه توسط 37 کاربر تایید شده است امتیاز 4 / 5

موضوعات مرتبط

  1. آموزش هیپنوتیزم
  2. آموزش هیپنوتیزم
  3. آموزش هیپنوتیزم ۳
  4. آموزش هیپنوتیزم ۲
  5. آموزش هیپنوتیزم
  6. آموزش هیپنوتیزم ۴
  7. پیاده روی مناسب ترین راه برای داشتن اندامی بهتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

محصولات تجسم خلاق

کتاب رهایی از کمر درد pdf

کتاب بدن جادویی pdf

تکنیک های یادگیری سریع و آسان

کتاب کارما pdf

کتاب جوان سازی pdf