جلسه پنجم: تکنیک مدی تیشن دوقلب

به دوره اموزشی تحول و پیشرفت زندگی( تجسم خلاق) خوش امدید

پنجمین جلسه ای که شما در طی کیند تکنیک مدی تیشن دوقلب می باشد

?مراقبه دوقلب?
مراقبه یا مراقبه، نوعی سفر است. نوعی کنجکاوی روحی است. سفری است به اعماق وجود. مراقبه عمل نیست، بی عملی است. مراقبه بودن است، فرار کردن از زندگی نیست. در آغوش کشیدن زندگی با تمام وجود و با شهامت و شجاعت زیاد است. در افراد معمولی، ذهن آن‌ها را کنترل می‌کند، ولی در مراقبه سکاندار خودمان هستیم.
مراقبه یعنی آگاهی و هر عملی که با آگاهی و با حضور قلب انجام گیرد مراقبه و مراقبه است. هیچ کار بزرگ یا کوچکی وجود ندارد. کار مهم یا بی اهمیتی وجود ندارد. هر کاری چنان‌چه با آگاهی و حضور ذهن انجام گیرد مراقبه است. نوشیدن چای اگر همراه با آگاهی باشد مراقبه است.
اصیل‌ترین کاری که ممکن است انسان انجام دهد مراقبه است. مراقبه از جمله کارهایی است که هیچ وقت کسی از انجامش پشیمان نمی‌شود.
انجام مراقبه نیاز به شجاعت دارد. اگر به اندازه کافی شجاع نباشید فقط دارید ادای مراقبه را در می‌آورید و خودتان را گول می‌زنید. مراقبه یعنی پذیرش؛ پذیرش آنچه وجود دارد، بدون این که تغییری در آن بدهیم.
مراقبه انواع مختلفی دارد که هرکس بنا به خلق و روحیه‌ای که دارد می‌تواند از آن‌ها استفاده نماید. مراقبه متعادل کننده درون و بیرون است. به دلیل مکانیزمی که مراقبه دارد و موجب جریان و حرکت پرانا در بدن می‌گردد، نه تنها می‌تواند بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات را برطرف می‌سازد، بلکه در ذهن و روان نیز تعادل ایجاد می‌کند.
یکی از مراقبه‌هایی که طرفداران بسیاری دارد و انجام آن بسیار ساده و مفید است، مراقبه دوقلب است
انجام این مراقبه موجب می‌شود دانش و علم در جهت خدمت به مردم به کار گرفته شود و خدمت به مردم از خود سوژه و مدی‌تیور شروع می‌شود. انجام این تمرین موجب می‌شود نیروی علم در جهت گشایش آرامش و برطرف کردن مشکلات و گرفتاری‌های انسان به کار گرفته شود.
اگر می‌خواهید کمک کنید،‌ دست از انجام دادن کار بردارید و فقط دوست داشتن را شروع کنید. مراقبه دوقلب، دوست داشتن جهان،‌ خود و دیگران است.
در مراقبه دوقلب ما کانال انرژی الهی می‌شویم. می‌خواهیم خداوند عشق و دوست داشتن را از طریق ما به دیگران منتقل کند. آمادگی پیدا می‌کنیم که خداوند لطفش را از طریق ما به دیگران انتقال دهد. تصمیم با خود ماست که کانال نفرت باشیم یا کانال عشق. از کوزه همان برون تراود که در اوست. اگر تصمیم بگیریم که کانال محبت شویم، عشق الهی از طریق مرکز تاج وارد مرکز قلب می‌گردد و از طریق مرکز کف دست به دیگران منتقل می‌گردد.
مراقبه دوقلب نه تنها احساس نفرت و حسادت و حس‌هایی از این قبیل را از بین می‌برد، بلکه اعتماد به نفس را در افراد بیشتر می‌کند. کسانی که به طور مداوم مراقبه دوقلب انجام می‌دهند به نسبت دیگران از سلامتی بیشتری برخوردارند. این نوع مراقبه به نوعی پیشگیری کننده و درمان کننده بسیاری از ناخوشی‌ها است.
این تکنیک یکی از تکنیک های “دوره تحول و پیشرفت زندگی” می باشد.
جهت استفاده از مزایای این تکنیک می توانید از طریق زیر با ما در ارتباط باشید.

 

2017 طراحی توسط تیم تجسم خلاق, به سرپرستی آقای خیرآبادی