انرژی درمانی

انرژی درمانی چیست؟
شاید این سوال برای شما پیش آمده که انرژی درمانی چیست؟? 

ممکن برخورد کرده باشید با کسی که بگه من برات انرژی می‌فرستم، بعد شما میگین اگه ازش بپرسید یعنی چی؟
⁉️ انرژی میدم بهت، یعنی چی من نفهمیدم یعنی چی میدی به من؟
میگه تو بشین من الان بهت انرژی میدم بعد شما میگید این چه کاری؟
⁉️ انرژی فقط از اینجا میاد؟
⁉️ این چی این انرژی؟ 
⁉️ و تو چرا اینجوری می‌کنی؟    
⁉️ چه ربطی به دست داره؟
⁉️ اصلاً‌ چی این؟

✅ مطالبی که اینجا باهاش آشنا میشیم در خصوص انرژی درمانی،‌ در واقع آشنایی با انرژی‌هایی است که به لحاظ فیزیکی با تجهیزات فیزیکی قابل اندازه‌گیری، قابل عکس برداری، قابل ثبت و قابل کنترل و قابل تغییر هستن، یه چیزای خیالی نیستند

انرژی درمانی دکتر آرام
مدرک از هند سال 1999 دکتر آرام ریکی

تعریف انرژی درمانی

? قبل از اینکه شروع کنیم به تعریف انرژی درمانی همین ابتدای مقاله یک خبر خوب بدهیم ?

? انرژی درمانی ریکی توسط دکتر آرام به صورت کاملا رایگان برای شما برگزار خواهد شد اگر تمایل دارید در این دوره رایگان انرژی درمانی به سبک ریکی شرکت کنید کافی ست در فرم زیر نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خودتان را برایمان بنویسید تا لینک دوره رایگان برای شما ارسال شود

?? کافیه روی جمله زیر کلیک کنید و صفحه جدیدی که براتون باز میشود داخلش ثبت نام انجام دهید ??

دوره رایگان انرژی درمانی به سبک ریکی

انرژی درمانی علم و هنر باستانی استفاده از نیروی حیات یا پرانایی بدون نیاز به لمس برای درمان می باشد که اسامی مختلفی ازجمله شفای مغناطیسی، شفای ایمانی یا غیره.. دارد. نیروی حیات انرژی حیاتی یا نیروی جان است که بدن را زنده و سالم نگه می دارد.

درمانگر نیروی حیات یا پرانا ( که همان انرژی درمانی است) را به بیمار منتقل می کند و بدین طریق بیماری سریع تر بهبود می یابد. منبع اصلی پرانا در طبیعت است. نیروی حیات از طریق مراکزی به نام چاکرا وارد بدن می شود. با فرایند جذب آگاهانه ی نیروی حیات می توان ظرفیت انجام کار و تونایی روشن بینی و انرژی درمانی را افزایش داد.

انرژی درمانی راهکار ملایم و آسان جهت دست یافتن به سلامتی است که هر کس می تواند آن را بیاموزد. هیچ گونه زحمتی برای فرد ایجاد نمی کند. با انرژی دادن ، بدن قادر می شود که سطح سلامتی اش را بالا ببرد.

اثبات انرژی در بدن موجود زنده

اون چیزهایی که امروز هست، دستاوردهای در این حوزه انرژی درمانی برمی‌گرده به تحقیقاتی که این چهار نفر انجام دادن:

✔️ پروفسور هانس اپیگنر، پزشک و پژوهشگر اتریشی در دانشگاه وین اواخر دهه 30 میلادی متوجه این شد که سلول زنده، سلول زنده! چه گیاهی چه جانوری فرقی نمی‌کنه، سلول زنده،‌ جریان الکتریکی انرژی الکتریکی دارای انرژی الکتریکی در حرکت هست، انرژی الکتریکی داره، البته تا وقتی ما زنده هستیم.

تا وقتی یک انسان و یک جانور،‌ یک گیاه، یه موجود زنده، یک تک سلولی، یه باکتری، زنده است، دارای مقدار مشخصی انرژی الکتریکی است و اعمال حیات از طریق انرژی الکتریکی انجام میشه تا وقتی اون گیاه و اون جانور می‌میره اگه جنازش و بررسی کنیم هیچ مقدار پالس الکتریکی یا جریان الکتریکی یعنی انرژی الکتریکی دیگه اونجا وجود نداره تا وقتی ما زنده هستیم این انرژی‌ها وجود دارند.

پروفسور هانس اپیگنر اسم این رو گذاشت؛ انرژی الکتریکی نهفته یا انرژی الکتریکی نهفته سلولی، یعنی سلول زنده دارای مقدار مشخصی انرژی الکتریکی است

این انرژی الکتریکی تا وقتی ما زنده هستیم در کل بدن در همه سلول‌ها جریان داره، وقتی می‌میریم دیگه وجود نداره و همچنین مورد بعد، تشعشعات بایوفوتونیک هست.

✔️ الکساندرگوویچ جنین شناس روس

✔️ سمیوم دیویدوویچ کرلیان مهندس و مخترع روس

✔️ کنستانتین کروتکوف مخترع

این 4 نفر توانستند دستگاهی رو اختراع کنند که انرژی را در بدن اندازه گیری میکند و به این پی بردند که بدن یک موجود زنده دارای انرژی است و این انرژی قابل اندازه گیری و دیدن توسط دستگاه است.

انرژی درمانی و علت به وجود آمدن بیماری

بیماری همیشه ابتدا از سطوح لطیف‌تر آغاز میشود، اول در حوزه‌های لطیف‌تر در حوزه‌های انرژیک ما اختلال بوجود میاد، اگر این اختلال توسط شعور جسم متعادل شه نرمال شه به حالت عادی برگرده که شما اوکی میشین مشکل حل میشه ولی اگر میزان اختلال در حوزه‌ی انرژی یک فرد به آستانه‌ای برسه که توسط این شعور به حالت نرمال برنگرده منجر به بروز بیماری در سطح جسمانی میشه، بنابراین وقتی که یه نفر بیماری جسمی داره یعنی اینکه اول در سطوح انرژیک، در سطوح لطیف‌تر اختلالی ایجاد شده، اون اختلال به یه آستانه‌ای رسیده که باعث شده منجربه بروز بیماری در سطح فیزیکی بشه

بنابراین هروقت من عصبانی میشم، هروقت به هم میریزم، هروفت غصه می‌خورم، هروقت از یه چیزی ناراضی‌ام هروقت از خودم یا زندگیم ناراضی‌ام، هروقت غر میزنم، هروقت یه چیزی داره بهم فشار عاطفی یا فشار روانی میاره یعنی در همون لحظه بی‌درنگ حوزه‌های انرژی من دچار اختلال میشن و از تعادل خارج میشن شما یه مدت می‌تونیم حرص بخورین به رو خودتون نیارید، یه مدت می‌تونین خشم خودتون و در درون خودتون مدیریت کنین به روی خودتون نیارین، فرو خوردن خشم تا یه جایی شما می‌تونین از یه جایی به بعد میندازه شما رو از تعادل خارج می‌کنه و باعت به وجود آمدن بیماری در کالبد فیزیکی شما میشه

و با انرژی درمانی شما میتوانید این اختلالت به وجود آمده در بدنتان را درمان کنید.

مصرف دارو و انرژی درمانی

از آنجایی که مصرف داروهای شیمیایی عوارض زیادی دارد و زمانی که می خواهید مشکلی را حل کنید مشکل دیگری به وجود می آید و از طرف دیگر درمان های کلاسیک برای بسیاری از بیماری ها درمان قطعی ندارند انرژی درمانی در این زمینه به ما کمک می کند.

درمانگر انرژی درمانی چون از انرژی های طبیعی برای درمان استفاده می کند هیچ گونه عوارضی ندارد و چون در این سیستم کمک می شود ، خود بدن خودش را شفا دهد بسیاری از بیماری های خود به خود در مان می شوند. به همین دلیل از انرژی درمانی برای تسریع درمان همه ی مشکلات می توان استفاده نمود. حتی در کنار طب کلاسیک همراه با دارو میتوان از این روش سود برد و تا داروها هم عوارض کمتری را نشان دهند و هم در مان سریعتر انجام پذیرد.

?? خواندن این متن به همه توصیه میشود ??

انرژی درمانی یکی از توان مندی ها و واقعیت هایی است که خداوند در وجود انسان قرار داده است.
یعنی مرتبه ضعیفی از انرژی که قدرت درمان گری دارد؛ در کالبد همه ما وجود دارد.
نکته در این است که بعضی در سایه تمرین های تمرکزی و روحی می توانند مقدار بیشتری از این انرژی را به کار بیندازند.
میزان انرژی که انسان در حالت عادی می تواند به کار بگیرد، مقدار کمی است. اما می توان با تمرین های متناسب، هم مقدار بیشتری انرژی جذب کرد و هم مقدار بیشتری انرژی برای دیگران ارسال کرد.

این که انرژی درمانی نه یک مسئله معنوی و نه یک قابلیت عرفانی که در حقیقت یکی از مزیت های جسم انسان است؛
که خداوند مثل دیگر قابلیت های جسم به انسان موهبت کرده است.
انرژی درمانی اساسا ربطی به ایمان و تقوای افراد ندارد؛ یعنی یک فرد بی ایمان و حتی یک انسان ضد خدا هم می تواند در صورت تمرین و ممارست از این قدرت بهره بگیرد.

نحوه انجام انرژی درمانی

انرژی درمانی با استفاده از نیروی پرانا و تکنیک های مخصوص انرژی درمانی به سبک پرانیک هیلینگ که توسط دکتر آرام در موسسه تجسم خلاق به صورت آنلاین و با پشتیبانی مستقیم دکتر آرام آموزش داده میشود بر روی چاکراهای بدن و کانال های انرژی که در طب سوزنی هم از آنها استفاده می شود بر روی سیستم خود بهبودی بدن عمل می کند و بهبودی را 7 الی 8 برابر افزایش می دهد.

در عکس برداری کرلیان متوجه شدند که کسانی که انرژی بیشتری دارند سرعت بهبود آنها بالاتر است و کسانی که انرژی آنها پایین است بیماری آنها دیرتر بهبود میابد با تمرین و تکنیک های ارائه شده در دوره ی انرژی درمانی ابتدا می آموزید که چگونه با استفاده از تکنیک اسکن بیماری و نقاط آسیب دیده بدن را پیدا کنید، سپس با استفاده از تکنیک ها ی پاکسازی انرژی های مسدود شده و معیوب را از بدن تخلیه نمایید و به دنبال آن با استفاده از تکنیک های انرژی دادن انرژی تازه و تمیز به بیمار انتقال دهید و بدین گونه سرعت بهبودی را افزایش دهید.

انرژی درمانی به سبک پرانیک هیلینگ چیست؟

? “تکنیک انرژی درمانی بدون لمس” ?
پرانیک هیلینگ یک روش درمانی با استفاده از انرژی پرانا می باشد. این روش که اصطلاحا به ان انرژی درمانی می گویند یک روش بدون لمس می باشد که بر بیماری های جسمی و ذهنی موثر است و می تواند سرعت بهبودی بدن را بالا ببرد. این سبک انرژی درمانی شامل چند دوره می باشد که دوره اول و دوم بر روی بیماری های جسمی کار می کند و دوره سوم بر روی بیماری های روانی موثر است. در این دوره ابتدا با انرژی حیات ، مکانیسم آن و چاکراها آشنا می شوید. سپس روش های اسکن کردن را می آموزید. از تکینک های پاکسازی برای زدودن انرژی های راکد و بیمار در بدن استفاده می کنید. و بالاخره با استفاده از انرژی حیات یا پرانا سرعت بهبودی را تسریع می بخشید.
با استفاده از تکیک های ارائه شده تقریبا همه افراد این توانایی را دارند که از آن بهره ببرند.

⭕️⁉️ آیا می دونستی با درمانگری می توانی روی 80% از بیماری ها کار کنی؟
⭕️⁉️ آیا می دونستی با سبک پرانیک هیلینگ می تونی درمان از راه دوره داشته باشی؟
⭕️⁉️ آیا می دونستی با این سبک از انرژی درمانی می تونی هم روی بیماری های روحی و هم جسمی کار کنی؟

?با یادگیری دوره انرژی درمانی،شما درمانگر میشوید
یعنی می توانید روی خودتان و دیگران کار درمان انجام دهید
به جای اینکه نیازمند شخصی باشید تا براتون این کارها را انجام بدهد
خودتان بیاموزید و خودتان انجام دهید?

دوره آموزشی حضوری انرژی درمانی

انرژی درمانی به سبک پرانیک هیلینگ

این سبک از انرژی درمانی جز کاملترین سبک های موجود در جهان هست که در ایران اولین بار دکتر آرام حدود 30 سال پیش شروع به تدریس این سبک از انرژی درمانی کردند

5 سطح انرژی درمانی شامل

انرژی درمانی مقدماتی و متوسطه:

? شناخت چاکراها و پاکسازی و متعادل کردن چاکراها،باز کردن و بستن چاکراها و هر چیزی که مربوط به چاکراهای اصلی و فرعی بدن میشود ، پاکسازی و رفع انباشتگی انرژی های کهنه و الوده بدن و درمان بیماری ها با پرانا سفید برای بیماری هایی مثل دیسک کمر و میگرن و تب و یبوست و اسهال و لاغری و چاقی و….

انرژی درمانی پیشرفته:

? درمان بیماری های حاد و پیشرفته و تکنیک های تخصصی انرژی درمانی با پراناهای رنگی برای درمان بیماری های ام اس ، سرطان ها ، دیابت ، کبد چرب ، کیست ها ، نازایی مشکلات و بیماری های قلبی و…

انرژی درمانی روان درمانی:

? درمان انواع بیماری های روحی روانی و اعتیاد و دوقطبی و افسردگی و ترس و فوبیا و ماهیت های فکری و…

انرژی درمانی کریستال درمانی:

? درمان با استفاده از کریستال ها و سنگ ها و قدم گذاشتن به دنیای پر از رمز و راز کریستال های درمانی و شناخت آنها

دفاع روانی:

? انواع تکنیک های محافظتی از خود و خانواده و باطل کردن سحر و جادو و ساخت سپرها دفاعی ،درآمد زایی، آموزش تکنیک برای فروش منزل و ماشین و….

و پکیج هاله بینی دکتر آرام که به عنوان هدیه در این دوره به شما داده میشود تا بتوانید هاله های خودتان و اطرافیانتان را بررسی کنید و ببینید

هر گونه تجربه انرژی درمانی با هر روشی دارید با ما در میان بگذارید. 

در صورت هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی ما به صورت تلفنی و تلگرام ارتباط بگیرید.

واحد پشتیبانی و راه ارتباطی با مرکز تجسم خلاق

۰۲۱۸۸۳۰۲۵۲۳

۰۹۰۱۱۵۹۴۹۴۳

 

کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق

 

صفحه اینستاگرام مجموعه تجسم خلاق

توسط aram

مدیر مجموعه تجسم خلاق

2 دیدگاه

 1. سلام و عرض ادب خدمت دکترارام عزیز و تیم خوبشون
  بنده سال 99 در دوره پر برکت انرژی درمانی شرکت کردم
  و توفیق این را داشتم که در درمان و شفای یکسری از بیماری های افراد مداخله کنم
  بنده در درمان بیماری کیست ، میگرن ، خارپاشنه و کبد چرب موفق بودم که همه اینها هم در سالهای اول با پشتیبانی بسیار عالی که خود دکترارام داشته اند انجام شد?
  انشالله که بتونیم مجدد در دوره های جدید پرانیک شرکت کنیم

  1. درود بر خانم عمادی عزیز
   از اینکه دوره انرژی درمانی توانسته به شما کمک کند بسیار خوشحال هستیم.
   سالم و تندرست باشید

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *