تعبیر خواب غذا

رویاهای مربوط به غذا کاملاً نمادین هستند و به زندگی احساسی فرد مرتبط می‌شوند. سعی کنید نوع غذایی را که در رویاهای خود می‌خورید، به یا بیاورید- برخی از غذاها همچون مارچوبه یا صدف دارای معنی جنسی مشخصی هستند.

 

طرح این پرسش از خود که آیا مزه‌ی این غذاها شیرین یا تلخ هستند می‌تواند نشانه‌های بیشتری را برای یک تعبیر کامل و دقیق از آن رویا فراهم کند.

  تعبیر خواب خوراک گوشت و لوبیای تند- مشکلات بسیاری را در روابط صمیمانه‌تان نشان می‌دهد.

 تعبیر خواب خیار (بزرگ)- برای یک مرد، این رویا می‌تواند بازتاب‌دهنده‌ی ترس از ضعف جنسی باشد؛ برای یک زن، این رویا می‌تواند آرزویی را برای نیرو و قدرت مرتبط با مردانگی بیان کند.

 تعبیر خواب  خریدن تخم‌مرغ- نماد خواسته‌ای کاملاً حقیقی برای درک یا فهمیدن ایده‌های خلاقانه است.

  تعبیر خواب شکستن تخم‌مرغ- می‌تواند نشان‌دهنده‌ی نیازی برای پذیرش حقیقت درباره‌ی چیزی باشد.

 تعبیر خواب  تخم‌مرغ فاسد- غالباً نشانه‌ی بداقبالی است.

  تعبیر خواب خوردن ژله- می‌تواند بیان‌کننده‌ی آرزوی ناخودآگاه برای داشتن توقف‌های خوشایند در یک برنامه‌ی کاری روزانه باشد.

 تعبیر خواب  درست کردن ژله- شما ممکن است خواستار پیوستن دوباره‌ی توام با شادی و لذت با دوستان قدیمی خود باشید.

 تعبیر خواب کاهو- رویاهایی که در آن‌ها کاهو ظاهر می‌شود دارای معنی جنسی است. اگر در خواب یک زن به یک مرد کاهو می‌دهد، او ممکن است در حال بیان خواسته‌اش برای داشتن صمیمیت بیشتر بین خودشان باشد. مردی که کاهو را از دستان زن می‌گیرد و می‌خورد، نشان‌دهنده‌ی خواسته‌اش برای بدست آوردن اوست.

 تعبیر خواب گوشت- خریدن یا خوردن گوشت نشانه‌ی این است که اقبال خوبی در راه است. غالباً این رویا همچنین به جنبه‌ی شهوت‌برانگیز زندگی یا گناهان شهوانی اشاره می‌کند و می‌تواند دارای هشداری درباره‌ی رفتار غیراخلاقی باشد.

 تعبیر خواب  خوردن مَرَنگ- شما ممکن است شک‌های رازآمیزی درباره‌ی یکی از همکاران یا دوستان خود داشته باشید اما آن‌ها کم‌اهمیت و بی‌اساس هستند.

 تعبیر خواب  خوردن ملاس- ملاس نشانه‌ی این است که شما برای گفتن سخنان نسنجیده سرزنش خواهید شد. در سر کار مواظب سخنان خود باشید.

 تعبیر خواب  خوردن کلوچه- نشان می‌دهد شما زمان‌های خوبی با خانواده‌ی خود خواهید داشت.

 تعبیر خواب خردل- نماد مدفوع است. دیدن رویای خردلی که به زمین ریخته شده است، نشانه‌ی یک آرزوی ناخودآگاه برای صدمه زدن یا خراب کردن چیزی یا کسی است.

  تعبیر خواب گوشت گوسفند- نماد برکت داخلی زیاد است.

 تعبیر خواب  خوردن زیتون- نشانه‌ی خوبی است که حاکی از یک عشق غیرمعمولی است.

 تعبیر خواب  گرفتن روغن زیتون- نشان‌دهنده‌ی این است که شما برای رسیدن به موفقیت در عرصه‌ی تجارت عشق سخت تلاش می‌کنید.

 تعبیر خواب  پیاز- اگر خواب پیازهای زیادی را دیدید، این خواب نشان می‌دهد شما موفق خواهید بود اما مجبور خواهید شد بر رشک و حسادت غلبه کنید.

 تعبیر خواب پرتغال- تعبیر این رویا به اعمال موجود در آن بستگی دارد اما پرتغال معمولاً با احساسات جنسی و عشق مرتبط است. یک جعبه‌ی منظم از پرتغال‌ها یک پیشرفت با نظم و ترتیب خوب را به سمت موفقیت نشان می‌دهد. از طرف دیگر، اگر در آن رویا شما پرتغال می‌خورید، مشکلات کوچک و جزئی پیشرفت شما را کند خواهد کرد.

 تعبیر خواب  خوردن جعفری- نشانه‌ی جمع شدن‌های لذت‌بخش در عرصه‌ی اجتماع است.

 تعبیر خواب  پاک کردن جعفری- شما احتمالاً احساس می‌کنید که زمان آن فرا رسیده تا خود را در معرض کمی ولخرجی قرار دهید.

همچنین به تعبیر خواب  ضیافت،  تعبیر خواب  منو مراجعه کنید.

فوتبال به بازی مراجعه کنید.