تکنیک های یادگیری سریع و آسان

تکنیک های یادگیری سریع و آسان
 تکنیک های یادگیری سریع و آسان اثر دکتر ارام می باشد که به تازگی آن را آماده کرده است.
در دوره  تکنیک های یادگیری سریع و آسان دکتر آرام روش های یادگیری و سریع که می تواند مطالب در ناخودآگاه به راحتی قرار گیرد پرداخته است.
 تکنیک های یادگیری سریع و آسان در درجه اول برای کسانی که می خواهند خود را برای امتحانات بزرگ  همانند کنکور خود را اماده کنند کارایی دارد
 تکنیک های یادگیری سریع و آسان می تواند سلول های مغز را فعال نگهدارد و موجب ترمیم سلول های مغز می شود به همین دلیل تکنیک های یادگیری سریع و آسانیکی از روش های علی برای کنترل و پیشگیری از فراموشی می باشد.
 تکنیک های یادگیری سریع و آسان یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن فراموشی رادراختیارتان قرار می دهد.
 اگر می خواهید بتوانید ساعت ها بدون خستگی در س بخوانید دوره تکنیک های یادگیری سریع و آسان  به شما کمک می کند.
تکنیک های یادگیری سریع و آسان به شما کمک می کند تا هر زمانی که دوست دارید مطالب سریع به ذهنتان بیاید.
 تکنیک های یادگیری سریع و آسانبه شما کمک می کند تا راندمان درس خوان تان بیشتر شود.
 سطوح الفای عمیق و \یشرفته دوره تکنیک های یادگیری سریع و آسان به شما در ایجاد آرامش کمک شایانی می کند.
روش های سریع یادگیری و مطالعه دکتر آرام
در پگ یادگیری سریع و موثر دکتر آرام که از انتشارات تجسم خلاق می باشد . به موضوعات یادگیری و مهارت های یادگیری به صورت عملی و کاربردی پرداخته است. مهارت های یادگیری و روش های مطالعه سریع و صحیح از موضوعات اصلی دکتر ارام در یادگیری آرام می باشد. دکتر آرام اولین تجربه و اثر یادگیری خود را به نام آلفای ذهنی و یادگیری خلاق را در سال ۱۳۷۹ در انتشارات تجسم خلاق به چاپ رساندند. هزاران نفر از کسانی که خود را برای کنکور آماده می کرده اند از الفای ذهنی استفاده کرده اند و از ان سود برده اند. شاید شما هم جزئ همین افراد باشید. دوره یادگیری خلاق و الفای ذهنی شامل یک کتاب و دو سی دی همراه می باشد که مجوزات مربوطه را از وزارت ارشاد دریافت کرده است. این کتاب و سی دی ها نیز مجوزات لازم را دریافت کرده است. برای یادگیری، مخصوصا در کنکور یا امتحانات مهم لازم است از روش های خوب مطالعه استفاده کنیم. به دلیل اینکه انواع یادگیری های را در دوره اموزش داده است شما می توانید برای انواع یادگیری ها و حتی در اختلالات یادگیری  یا روش ها از این دوره بهره ببرید و یادگیری تان را متحول کنید. عوامل زیادی در یادگیری موثر هستند برخی عوارض غذا ها یا رفتار ها موجب بروز اختلالات یادگیری می شوند. برای اینکه روش ها و مهارت های مطالعه و یادگیری را بیاموزیم و بتوانیم از انها بهره ببریم و مهمتر است همه کاربردی باشد باید این اطلاعات را از فردی دریافت کنیم که تجربه کافی در یادگیری داشته باشد. دکتر آرام با سابق تدریس در شبکه آموزش صدا و سیما ، شبکه چهار صدا و سیما و همچنین برنامه ها ایشان در شبکه یک و داشتن بیش از ۵۰ اثر مکتوب و ۱۰۰ اثر صوتی سابقه لازم برای یادگیری و اموزش در این زمینه را دارند.
همیشه ما تصاویری برای یادگیری و مهارت های مطالعه در ذهن نمان داریم . برخی از این روش ها و تصاویر ذهنی دارای قدرت زیادی برای یادگیری نیستند و لازم است روش های مطالعه برتر را بیاموزیم.
شاید شما به روش های تند خوانی علاقه داشته باشد یا حتی از انها استفاده می کنید . خواندن م کتاب خواند برخی مواقع خیلی لذت بخش نیست ولی می توانیم با ایجاد انگیزه یادگیری و ایجاد شوق و ذوق یادگیری هم یادگیری را بهتر کرد و کیفیت یادگیری را بالا برد.
از روش های یادگیری دکتر آرام می توان برای یادگیری زبان انگلیسی ، زبان چینی یا  حتی یادگیری زبان کره ای استفاده کرد.. در روانشناسی یادگیری اصول مهمی را باید رعایت کرد تا یاد گیری طولانی مدت باقی صورت گیرد.
همیشه در طول تاریخ اسراری برای یادگیری وجود داشته و دارد در یادگیری آرام شما با اسرار یادگیری موثر و یادگیری برتر آشنا می شوید و می توانید  از انها استفاده ببرید. یادگیری یک عمل ذهنی است و برای اینکه یادگیری خوب انجام گیرد باید ذهن تان را برای یادگیری آماده کنیم. ما برای یاد گیری الفبای فارسی در کلاس اول مدرسه مشکلی نداشتیم حتی یک کودک چینی برای یادگیری الفای چینی مشکلی ندارد و نداشته پس چرا باید اکنون روش های مطالعه بهتر و بیشتری را بلد باشیم به این دلیل که ما همان کودک نیستیم و در طول زمان استرس و مشغله های زندگی بر روی ذهن تاثیر گذاشته و یادگیری ما را کم کرده است.
یادگیری یادگیری است چه یادگیری یوگا باشد و چه بخواهید آشپزی یا رانندگی را بیاموزید. برای هر کدام از اینها باید یادگیری سریع و صحیح با پیدا کنید تا  در زمان صرفه جویی کنید. برخی  ها معتقد هستند با روش های همانند هیپنوتیزم می توانیم یادگیری را بهتر کنیم ما می خواهیم در مورد روش های بهتر از هیپنوتیزم در یادگیری صحبت کنیم. و می خواهیم شما دعوت کنیم تا با تمام وجود تان یادگیری را با لذت و قدرت شروع کنید . شاید پدران ما هم در ما در یادگیری خط میخی از همین روش ها استفاده کرده بودند و حالا به رموز یادگیری تبدیل شده است.
راستی یادگیری چیست و یادگیری چگونه اتفاق می افتد یا اینکه اگر بخواهیم با اصول و روش های صحیح مطالع و یادگیری در روانشناسی آشنا شویم چکار باید انجام دهیم. آیا برای یادگیری باید انگیزه و ذوق داشته باشیم یادگیری در کودکان چگونه انجام می شود به نظر شما یادگیری گروهی بهتر است یا یادگیری فردی و اگر بخواهیم یادگیری گروهی را انجام دهیم چه چیز هایی را باید در ان رعایت کنیم تا یادگیری مان موثرتر باشد. شاید شما در یادگیری کامپیوتر مشکل دارید یا اینکه نیاز دارید در برخی از موارد یادگیری تان تقویت شود. همه و همه سوال هایی هستند که در یادگیری آرام به ان پرداخته شده است.
 یادگیری آرام تجربه ۱۰ ساله دکتر آرام در یادگیری و تحولات یادگیری در روانشناسی می باشد.
 در یادگیری آرام شما می توانی با قدرت و اطمینان یادگیری موثر و مستمر داشته باشید. می توانید مطالب را بخوانید و مطمئن باشد در صورتی که لازم باشد به راحتی به ذهن تان می اید.
 می توانید در این دوره مطالعه ی موفق با تمرکز و صحیح را که بر اساس جدید ترین تکنیک های روانشناسی است را بیاموزید و اگر به موسیقی علاقه دارید می توانید از طریق موسیقی یادگیری تان را بالا ببرید.
اگر برای کنکور مطالعه می کنید می توانید روش های یادگیری ارام را انجام دهید و خودتان را برای کنکور آماده کنید. روش های ارائه شده در این پگ مناسب برای مطالعه برای دکتری ، مطالعه برای کارشناسی ارشد و هرگونه مطالعه و یادگیری دیگر می باشد.
 به هر جهت اگر می خواهید موفقیت خود را بالا ببرید لازم است روش های مطالعه صحیح و سریع را بیاموزید تا بتوانید از وقت تان بهتر استفاده کنید. به همین دلیل ضرورت مطالعه مشخص می شود. شما باید بهتر و بیشتر از دیگران در س بخوانید و مطالعه کنید
 باید برای مطالعه تان برنامه داشته باشید. مطالعه رسمی و مطالعه غیر رسمی هر کدام بادی مطالعه ای هدفمند و مطالعه ای خوب باشد. چه مطالعه شما درسی یا مطالعه غیر درسی باشد باز هم بهتر است از تکنیک های مطالعه بهره ببرید. هر کس این تکنیک های مطالعه را بلد باشد موفق تر است.
 در دوره یادگیری آرام از اینکه مطالعه چیست تا اینکه میز مطالعه شما باید چگونه باشد و اینکه چگونه باید در پشت میز بنشینید به ان پرداخته شده است. چگونه مطالعه کنیم ، گروه مطالعه باید چگونه باشد ، مطالعه شب بهتر است یا مطالعه در روز بهتر است ، مطالعه کتاب را باید چگونه انجام داد مطالعه مطالبی غیر از کتاب چگونه باید انجام پذیرد، ایا می توان در دستشویی هم مطالعه کرد، اگر خود را برای نوروز آماده می کنید مطالعه در نوروز چگونه باید باشد. ذهن همانند ذره بین مطالب را جذب و بزرگ می کند پس برای مطالعه باید ذره بین مطالعه دقیق داشته باشیم.
مطالعه ذهنی ، اصول و روش مطالعه ، حتی مطالعه رمان چگونه باید باشد و در کل طریقه صحیح مطالعه چگونه باید باشد
دوره یادگیری آرام شامل ۱۰ سی دی صوتی و تصویری به همراه کتاب یادگیری ارام است.
 دکتر آرام و گروه تجسم خلاق  همیشه از طریق سایت یا از طریق تماس تلفنی یا حضوری جهت راهنمایی و انجام بهتر تکنیک با شما در ارتباط هستند.
 شما می توانید تنها از طریق سایت رسمی انتشارات تجسم خلاق یا  مراجعه حضوری به مرکز تجسم خلاق در تهران اقدام به خرید بسته آموزشی یادگیری آرام فرمایید.
 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *