نوشته تازه تجسم خلاق

این هرم بیشتر جسمی چهار وجهی است که تمامی چهار وجه آن مثلث متساوی الساقین است که قاعده را به‌صورت مربعی کامل شکل می‌دهند. قرن‌ها است محققان روی این هرم کار می‌کنند و هنوز به دنبال پاسخ به پرسش‌های مختلف مطرح‌شده هستند. مثلاً هیچ‌کس به طور قطع نمی‌داند چه کسی، چرا و چه زمانی این اهرام را ساخته است. این مسئله، خود معمایی است. هیچیک از نظریات مطرح شده نیز کاملاً قانع کننده نیست.

کتاب‌های مختلفی در ارتباط با این موضوع نوشته شده است و در آینده نیز نوشته خواهد شد. احتمالاتی مطرح شده‌ در این زمینه عبارتند از:

 ۱٫ اهرام را بیگانگان ساخته‌اند.

 ۲٫ اهرام را برای متوازن ساختن مرکز گرانش زمین ساخته‌اند.

 ۳٫ اهرام را در جهت منظومه جبار طراحی کرده‌‌اند.

 ۴٫ اهرام برای برگزاری تعلیمات محرمانه مذهبی به کار می‌رفتند. و نظریاتی شبیه آن. هر مؤلف و محقق با گردآوری مطالب فراوان سعی در اثبات حقیقت یافته‌های خود داشته است. بنابراین پس از طرح هر نظریه، صدها پرسش دیگر به ذهن می‌رسند که همچنان لاینحل باقی می‌مانند. بنابراین مسئله هرم بزرگ، بزرگ‌ترین سر فاش نشده است. هدف این کتاب مطرح ساختن نظریه‌ای جدید یا بحث در مورد هرم بزرگ نیست. این کار برعهده جامعه تحقیقاتی است.

 در اینجا بیشتر جنبه‌های عملی هرم مد نظر است. متأسفانه این شاخه از دانش، آنطور که شایسته است، مورد توجه قرار نگرفته است.


هرم چهار وجهی توسط 26 کاربر تایید شده است امتیاز 5 / 5

موضوعات مرتبط با این مطلب پیدا نشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

محصولات تجسم خلاق

کتاب راز pdf

کتاب موسیقی درمانی pdf

کتاب شفای کوانتومی pdf

فیلم آموزشی دگر هیپنوتیزم

کتاب مدی تیشن دوقلب pdf