دوره کامل تجسم خلاق

دوره کامل تجسم خلاق

دوره تجسم خلاق یک روش منحصر به فرد برای ایجاد تغییرات فردی می باشد.  دوره تجسم خلاق توسط دکتر آرام در مرکز تجسم خلاق طراحی شده است.

دکتر آرام با استفاده از تجربیات خود در زمینه رونشناسی و با هدف تاثیر گذاری مستقیم بر ناخود آگاه این دوره را طراحی کرده است.

دوره تجسم خلاق را دانشجویان مرکز تجسم خلاق سال ها است که تجربه می کنند.  دوره تجسم خلاق دوره ای برای تمام افراد و تمام فصول می باشد. سبک کار کردن در دوره تجسم خلاق بر اساس مراقبه درمانی می باشد که یکی از اثار دکتر ارام می باشد.

این دوره شامل ۳۰ سی دی تصویری و اموزشی می باشد که بر اساس دوره های حضوری دکتر آرام طراحی شده است و شامل ۳۰ سی دی آموزش صوتی تکنیک های دوره می باشد. تکنیک صوتی دوره تجسم خلاق به ناخوداگاه شما وارد می شود و برنامه های اموزش ی لازم را بر روی ناخود اگاه اعمال می کند.

دوره تجسم خلاق شبیه یک جراحی روانی و ذهنی بر روی شما کار می کند و می توانید بر اساس تمرین های ارائه شده در سی دی های صوتی هر گونه تغییری را در خودتان ایجاد کنید.

به دلیل اینکه این دوره تاثیر گذاری زیادی دارد دکتر آرام در برنامه های حضوری خود از این تکنیک اموزشی استفاده می کند.

با استفاده از  دوره تجسم خلاق  می توانید مشکلات گذشته را از بین ببرید آرامش را تجربه کنید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید با مدیتیشن دوقلب آشنا شوید. خاطرات مزاحم را پاک کنید. آرزو های خود را بر آوره کنید.از گذشته خود رهایی یابید. آینده خود را برنامه ریزی کنید.

دوره تجسم خلاق در حالت خلسه امواج مغزی تتا انجام می گیرئ به همین دلیل به خود هیپنوتیزم کاربردی نیز شناخته می شود.

تکنیک استفاده شده در دوره تجسم خلاق  تکنیک آدمک مغزی می باشد. تکنیک ادمک مغزی امواج مغزی را در حالت تتا قرار می دهد. در حالت تتای مغز در برابر تلقین های مقاومت نمی تواند انجام دهد و هر گونه تلقین مستقیما وارد ناخودآگاه خواهد شد.

دوره تجسم خلاق دوره ای متفاوت ، کار امد ، مفید ، کاربردی و برای همه از مبتدی تا حرفه ای طراحی شده است.

شما یک بار محصول را خریداری می کنید و یک عمر می توانید از ان بهره ببرید

کتاب آموزش همراه دوره تجسم خلاق کتاب مهارت های کاربردی زندگی می باشد.

[wpshop_product]

2 دیدگاه

  1. با سلام و خسته نباشید.
    تمایل داشتم هزینه و نحوه دریافت کتاب و سی دی آموزشی را بدانم . با تشکر فراوان.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *